KVM Cable Set DS-19232 | KVM switch | Length: 3 m | Black
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: KVM Cable Set DS-19232
Technical details
- Kabelio tipas: KVM switch
- Kitos savybės: Length: 3 m
Spalva
- Gaminio spalva: Black
7,15 €
Išankstinis užsakymas
KVM Cable Set DS-19232 | KVM switch | Length: 3 m | Black
| Gamintojo kodas | DS-19232 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Net weight | 0.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 720 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | KVM Cable Set DS-19232 |
| Kabelio tipas | KVM switch |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Length: 3 m |
| Producer | Digitus |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.