Koss Communication Headsets | CS340BT QZ | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise canceling | Wireless | Black
Technical details
- Producer: Koss
161,87 €
Išankstinis užsakymas
Koss Communication Headsets | CS340BT QZ | Bluetooth | Over-ear | Microphone | Noise canceling | Wireless | Black
| Gamintojo kodas | 197196 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Koss |
| Gross depth (mm) | 102.00 mm |
| Gross height (mm) | 95.00 mm |
| Gross weight | 3.37 kg |
| Gross width (mm) | 91.00 mm |
| Net weight | 1.41 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 760.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.96 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Koss |
| USB krovimo prievadas | Yes |
| Gaminio spalva | Black |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS340BT QZ |
| Gamintojo prekės serija | Communication Headsets |
| Microphone | Yes |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Dėvėjimo būdas | Over-ear |
| Aplinkos triukšmo slopinimas | Yes |
| Belaidės | Yes |
| Varža | 36 Ω |
| Dažnių diapazonas | 20-20k Hz |
| Palette Qty | 297 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.