Kingston USB Flash Drive | DataTraveler Exodia S | 512 GB | USB 3.2 Gen 1 | Black/Yellow
Technical details
- Producer: Kingston
51,89 €
Turime
Kingston USB Flash Drive | DataTraveler Exodia S | 512 GB | USB 3.2 Gen 1 | Black/Yellow
| Gamintojo kodas | DTXS/512GB |
|---|---|
| Prekės ženklas | Kingston |
| Gross depth (mm) | 102.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 10.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Kingston |
| Palette Qty | 7366 dalių |
| Talpumas | 512 GB |
| Sąsajos tipas | USB 3.2 Gen 1 |
| Gaminio spalva | Black/Yellow |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DataTraveler Exodia S |
| Gamintojo prekės serija | USB Flash Drive |
| Medžiaga | N/A |
| Warranty | 60 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.