Kingston USB Flash Drive | DataTraveler Duo | 256 GB | USB Type-A and USB Type-C | Black/Green
Technical details
- Producer: Kingston
27,61 €
Turime
Kingston USB Flash Drive | DataTraveler Duo | 256 GB | USB Type-A and USB Type-C | Black/Green
| Gamintojo kodas | DTDEG2/256GB |
|---|---|
| Prekės ženklas | Kingston |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Kingston |
| Palette Qty | 1440 dalių |
| Talpumas | 256 GB |
| Sąsajos tipas | USB Type-A and USB Type-C |
| Gaminio spalva | Black/Green |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DataTraveler Duo |
| Gamintojo prekės serija | USB Flash Drive |
| Medžiaga | Plastic |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.