Kingston KVR32N22S8/8 8G D4-3200U22 1Rx8 UDIMM | Kingston
Technical details
- Producer: Kingston
Kingston KVR32N22S8/8 8G D4-3200U22 1Rx8 UDIMM | Kingston
| Gamintojo kodas | KVR32N22S8/8 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Kingston |
| Gross depth (mm) | 76.00 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 457.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00555712 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Kingston |
| Palette Qty | 31 dalių |
| Warranty | 60 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.