Kingston KF568C34BBEA-16 16GB 6800MT/s DDR5 CL34 DIMM FURY Beast Black RGB EXPO | Kingston
Technical details
- Producer: Kingston
247,75 €
Turime
Kingston KF568C34BBEA-16 16GB 6800MT/s DDR5 CL34 DIMM FURY Beast Black RGB EXPO | Kingston
| Gamintojo kodas | KF568C34BBEA-16 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Kingston |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 1715.00 mm |
| Gross weight | 0.10 kg |
| Gross width (mm) | 572.00 mm |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.14 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Kingston |
| Palette Qty | 13 dalių |
| Warranty | 60 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.