Kingston KCP556SD8-48 48GB DDR5 5600MT/s SODIMM | Kingston
Technical details
- Producer: Kingston

669,79 €
Turime
Kingston KCP556SD8-48 48GB DDR5 5600MT/s SODIMM | Kingston
| Gamintojo kodas | KCP556SD8-48 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Kingston |
| Gross depth (mm) | 69 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Gross width (mm) | 3 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 32.00 g |
| Plastic (No PET) | 8.00 g |
| Volume (m3) | 0.00000621 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Kingston |
| Palette Qty | 52 dalių |
| Warranty | 60 mėn. |
Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.