Kingston DataTraveler SE9 G3 | 64 GB | USB 3.2 | Dark nickel
Technical details
- Producer: Kingston
Kingston DataTraveler SE9 G3 | 64 GB | USB 3.2 | Dark nickel
| Gamintojo kodas | KE-U2X64-1AC |
|---|---|
| Prekės ženklas | Kingston |
| Gross depth (mm) | 45.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 15.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Kingston |
| Palette Qty | 16129 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DataTraveler SE9 G3 |
| Gaminio spalva | Dark nickel |
| Talpumas | 64 GB |
| Sąsajos tipas | USB 3.2 |
| Medžiaga | Metal |
| Warranty | 60 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.