IRIS IRIScan | Desk 7 Business | Document scanner
Technical details
- Producer: IRIS
IRIS IRIScan | Desk 7 Business | Document scanner
| Gamintojo kodas | 464416 |
|---|---|
| Prekės ženklas | IRIS |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross weight | 2.52 kg |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Net weight | 0.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.86 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | IRIS |
| Palette Qty | 14 dalių |
| Skenerio tipas | Document scanner |
| Sąsaja | USB Type-C |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Desk 7 Business |
| Gamintojo prekės serija | IRIScan |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | A3 |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.