ICY BOX IB-MS304-T, Monitor stand with desk mounted base, for two screens, size up to 27” | Raidsonic
Technical details
- Producer: Raidsonic
66,37 €
Išankstinis užsakymas
ICY BOX IB-MS304-T, Monitor stand with desk mounted base, for two screens, size up to 27” | Raidsonic
| Gamintojo kodas | IB-MS304-T |
|---|---|
| Prekės ženklas | Raidsonic |
| Gross depth (mm) | 677 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gross weight | 4.5 kg |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Net weight | 4.324 kg |
| Packing quantity | 4 dalių |
| PET | 16.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.176 kg |
| Volume (m3) | 0.01777125 m³ |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 700 mm |
| Gross width master carton | 368 mm |
| Gross height master carton | 330 mm |
| Net weight master carton | 18 kg |
| Tare weight master carton | 1.445 kg |
| Palette Qty | 80 dalių |
| Producer | Raidsonic |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.