Hyper HyperJuice 70W USB-C GaN Travel Charger (3C+1A) – Black | Hyper
Technical details
- Producer: Hyper
67,31 €
Išankstinis užsakymas
Hyper HyperJuice 70W USB-C GaN Travel Charger (3C+1A) – Black | Hyper
| Gamintojo kodas | HJ1003BKWWGL |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hyper |
| Gross depth (mm) | 72.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Gross width (mm) | 72.00 mm |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Hyper |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.