Hyper Desk Mount | HyperSpace Ergonomic Adjustable Laptop Stand | Height adjustment | 16 ” | Gray
Technical details
- Producer: Hyper
40,54 €
Turime
Hyper Desk Mount | HyperSpace Ergonomic Adjustable Laptop Stand | Height adjustment | 16 ” | Gray
| Gamintojo kodas | HS1150GYGL |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hyper |
| Gross weight | 1.11 kg |
| Net weight | 1.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Hyper |
| Gaminio spalva | Gray |
| Funkcijos | Height adjustment |
| Tvirtinimo tipas | Desk Mount |
| Screen size compatibility | 16 col. |
| Gaminio pavadinimas | HyperSpace Ergonomic Adjustable Laptop Stand |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 16 col. |
| Palette Qty | 905 dalių |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 290 mm |
| Volume (m3) | 0.003828 m³ |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.