Huawei Watch Wireless SuperCharge Dock (2nd Generation), Silver, Baize-CW05P | Huawei
Technical details
- Producer: Huawei
13,98 €
Turime
Huawei Watch Wireless SuperCharge Dock (2nd Generation), Silver, Baize-CW05P | Huawei
| Gamintojo kodas | 55037906 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Huawei |
| Gross depth (mm) | 38.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 38.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Huawei |
| Palette Qty | 6667 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.