HP | 3G629F | Laser | Colour | A4 | White
Technical details
- Producer: HP
HP | 3G629F | Laser | Colour | A4 | White
| Gamintojo kodas | 3G629F |
|---|---|
| Prekės ženklas | HP |
| Gross depth (mm) | 494.00 mm |
| Gross height (mm) | 490.00 mm |
| Gross weight | 13.51 kg |
| Gross width (mm) | 380.00 mm |
| Net weight | 10.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2800 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Tare weight (kg) | 3.01 kg |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | HP |
| Palette Qty | 9 dalių |
| Belaidis ryšys | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 3G629F |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Yes |
| Gaminio spalva | White |
| Faksogramos siuntimas | Yes |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Nuskaitymas | Colour |
| Spausdinimas | Colour |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.