Hisense QLED TV | 75E7Q | 75 | Smart TV | VIDAA | 4K UHD | Black
Technical details
- Producer: Hisense
Hisense QLED TV | 75E7Q | 75 | Smart TV | VIDAA | 4K UHD | Black
| Gamintojo kodas | 75E7Q |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hisense |
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 1146.00 mm |
| Gross weight | 32.80 kg |
| Gross width (mm) | 1865.00 mm |
| Net weight | 23.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 7760.00 g |
| Plastic (No PET) | 1940.00 g |
| Tare weight (kg) | 9.70 kg |
| Volume (m3) | 0.40 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Hisense |
| Palette Qty | 4 dalių |
| Ekranas | 3840 x 2160 pikseliai |
| Išmanusis televizorius | Yes |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 189 cm |
| Connectivity | HDMI, RF, AV, USB 2.0, Earphone Jack, RJ45 |
| Matmenys (P x G x A) su stovu | 1676 x 360 x 1004 mm |
| Gaminio spalva | Black |
| HD tipas | 4K UHD |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 75E7Q |
| Gamintojo prekės serija | QLED TV |
| Įdiegta operacinė sistema | VIDAA |
| Ekrano įstrižainė | 75 |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.