Hisense HD Smart TV | 32A4Q | 32″ | Smart TV | VIDAA OS | HD | Black
Technical details
- Producer: Hisense
Hisense HD Smart TV | 32A4Q | 32″ | Smart TV | VIDAA OS | HD | Black
| Gamintojo kodas | 32A4Q |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hisense |
| Gross depth (mm) | 122.00 mm |
| Gross height (mm) | 515.00 mm |
| Gross weight | 5.60 kg |
| Gross width (mm) | 811.00 mm |
| Net weight | 3.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1440.80 g |
| Plastic (No PET) | 360.20 g |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Hisense |
| Palette Qty | 40 dalių |
| Ekranas | 1366 x 768 pikseliai |
| Išmanusis televizorius | Yes |
| Svoris su stovu | 3.8 kg |
| Ekrano įstrižainė (metrinė sist.) | 81.3 cm |
| Matmenys (P x G x A) su stovu | 726 x 186 x 479 mm |
| Gaminio spalva | Black |
| HD tipas | HD |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 32A4Q |
| Gamintojo prekės serija | HD Smart TV |
| Įdiegta operacinė sistema | VIDAA OS |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Ekrano įstrižainė | 32" |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.