Hisense 75A6Q 75″ (189 cm) UHD Smart TV | Hisense
Technical details
- Producer: Hisense
Hisense 75A6Q 75″ (189 cm) UHD Smart TV | Hisense
| Gamintojo kodas | 75A6Q |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hisense |
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 1146.00 mm |
| Gross weight | 32.80 kg |
| Gross width (mm) | 1865.00 mm |
| Net weight | 23.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 7760.00 g |
| Plastic (No PET) | 1940.00 g |
| Tare weight (kg) | 9.70 kg |
| Volume (m3) | 0.40 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:2:2017-04-01 |
| Producer | Hisense |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.