Hikvision Video Intercom Villa Door Station DS-KV6113-WPE1(C),2MP, Black | Hikvision
Technical details
- Producer: Hikvision

155,00 €
Išankstinis užsakymas
Hikvision Video Intercom Villa Door Station DS-KV6113-WPE1(C),2MP, Black | Hikvision
| Gamintojo kodas | PSKDSKV6113WPE1C |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hikvision |
| Gross depth (mm) | 138.00 mm |
| Gross height (mm) | 27.00 mm |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 6667 dalių |
| Producer | Hikvision |
| Warranty | 6 mėn. |
Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.