Hikvision | Mini Dome Network Camera | DS-2CD2543G2-IWS F2.8 | Dome | 4 MP | Fixed focal lens, 2.8 mm/F1.6 | IP67 and IK08 | H.264+ | Micro SD, Max. 512 GB
Technical details
- Producer: Hikvision
151,19 €
Išankstinis užsakymas
Hikvision | Mini Dome Network Camera | DS-2CD2543G2-IWS F2.8 | Dome | 4 MP | Fixed focal lens, 2.8 mm/F1.6 | IP67 and IK08 | H.264+ | Micro SD, Max. 512 GB
| Gamintojo kodas | KIPDS2CD2543G2IWSF2.8 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hikvision |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.69 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Net weight | 0.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 42.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 432 dalių |
| Producer | Hikvision |
| Mikrofono įvestis | Yes |
| Apsaugos funkcijos | IP67 and IK08 |
| Platus dinaminis diapazonas (WDR) | 120 dB |
| Korpuso tipas | Dome |
| Objektyvo tipas | Fixed focal lens, 2.8 mm/F1.6 |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11b: CCK, QPSK, BPSK; 802.11g/n: OFDM |
| Infraraudonųjų spindulių bangos ilgis | 850 nm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-2CD2543G2-IWS F2.8 |
| Gamintojo prekės serija | Mini Dome Network Camera |
| Megapikseliai | 4 MP |
| Neperpučiamas | Yes |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 512 GB |
| Maksimali vaizdo raiška | 2688 × 1520 pikseliai |
| Audio in/out | Yes |
| Max IR distance | Up to 30 m |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Connections | Wi-Fi |
| Infrared night vision | Up to 30 m |
| Video compression | H.265/H.264/H.265+/H.264+ |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.264+ |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.