Hikvision | IP Camera | DS-2CD1043G2-LIU | Bullet | 4 MP | 2.8mm/4mm | IP67 | H.265+/H.265/H.264+/H.264 | microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 256 GB
Technical details
- Producer: Hikvision
82,62 €
Išankstinis užsakymas
Hikvision | IP Camera | DS-2CD1043G2-LIU | Bullet | 4 MP | 2.8mm/4mm | IP67 | H.265+/H.265/H.264+/H.264 | microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 256 GB
| Gamintojo kodas | KIP2CD1043G2LIUF28 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hikvision |
| Gross depth (mm) | 216.00 mm |
| Gross height (mm) | 118.00 mm |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Gross width (mm) | 121.00 mm |
| Net weight | 0.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 168.80 g |
| Plastic (No PET) | 42.20 g |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Hikvision |
| Palette Qty | 280 dalių |
| Apsaugos funkcijos | IP67 |
| Korpuso tipas | Bullet |
| Objektyvo tipas | 2.8mm/4mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-2CD1043G2-LIU |
| Gamintojo prekės serija | IP Camera |
| Megapikseliai | 4 MP |
| Atminties lizdai | microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 256 GB |
| Maksimali vaizdo raiška | 2560 x 1440 pikseliai |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Warranty | 36 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.