Hercules DJControl Impulse T7 | USB connectivity
Technical details
- Producer: Hercules
Hercules DJControl Impulse T7 | USB connectivity
| Gamintojo kodas | 4769272 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hercules |
| Gross depth (mm) | 49.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.8 kg |
| Gross width (mm) | 340.00 mm |
| Net weight | 0.7 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Hercules |
| Palette Qty | 519 dalių |
| Belaidis ryšys | No |
| USB jungtis | Yes |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DJControl Impulse T7 |
| „Bluetooth“ | No |
| Garso kokybė | 24 bitas |
| Garsiakalbiai | No |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.