Hammer Ranger (Green) DS 6.1″ IPS TFT 720×1560/2GHz/256GB/6GB RAM/Android 15/microSDXC/WiFi,BT,4G | Hammer
Technical details
- Producer: Hammer
294,93 €
Turime
Hammer Ranger (Green) DS 6.1″ IPS TFT 720×1560/2GHz/256GB/6GB RAM/Android 15/microSDXC/WiFi,BT,4G | Hammer
| Gamintojo kodas | TEL001062 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hammer |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 0.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Hammer |
| Palette Qty | 2710 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.