Hammer Horizon LTE | Black | 2.8 ” | IPS | 64 MB | 128 MB | Dual SIM | 3G | Bluetooth | 5.0 | Main camera resolution 2 MP | 3000 mAh
Technical details
- Producer: Hammer
87,66 €
Turime
Hammer Horizon LTE | Black | 2.8 ” | IPS | 64 MB | 128 MB | Dual SIM | 3G | Bluetooth | 5.0 | Main camera resolution 2 MP | 3000 mAh
| Gamintojo kodas | TEL001048 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Hammer |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.29 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 0.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Hammer |
| Palette Qty | 3448 dalių |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Ekranas | 240 x 320 pikseliai |
| Suderinamos atminties kortelės | microSD |
| Gaminio spalva | Black |
| 3G | Yes |
| Vidinės laikmenos talpa | 128 MB |
| Ekrano tipas | IPS |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Horizon LTE |
| Pagrindinės kameros raiška | 2 MP |
| „Bluetooth“ | Yes |
| Vidinė atmintis | 64 MB |
| SIM kortelės talpa | Dual SIM |
| Ekrano įstrižainė | 2.8 col. |
| Akumuliatoriaus talpa | 3000 mAh |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.