Goobay | Network cable tester | 68856 | Black/White
Savybės
- Gaminio spalva: Black/White
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 68856
- Gamintojo prekės serija: Network cable tester
- Producer: Goobay
8,40 €
Išankstinis užsakymas
Goobay | Network cable tester | 68856 | Black/White
| Gamintojo kodas | 68856 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Goobay |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross weight | 0.211 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Net weight | 0.157 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| PET | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.054 kg |
| Volume (m3) | 0.00091575 m³ |
| Kitos savybės | for testing CAT 5/6 network and ISDN connections has RJ11, RJ12, and RJ45 sockets checks lines for short circuit, wire reversal, and cable defect remote unit with integrated LED display for 8 individual cores power supply is a 9 V block (not included in delivery) protective pouch included in delivery |
| Gaminio spalva | Black/White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 68856 |
| Gamintojo prekės serija | Network cable tester |
| Paper/Pasteboard | 53.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Goobay |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.