Goobay | Network Cable | 94217
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: 94217
- Gamintojo prekės serija: Network Cable
- Producer: Goobay
Goobay | Network Cable | 94217
| Gamintojo kodas | 94217 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Goobay |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross weight | 3.371 kg |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Net weight | 2.571 kg |
| Packing quantity | 4 dalių |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Volume (m3) | 0.006292 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.8 kg |
| Kabelio ilgis | 100 m |
| Tipas | Cat 6, S/FTP |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 94217 |
| Gamintojo prekės serija | Network Cable |
| Kabelio spalva | White |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross width master carton | 235 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 13.484 kg |
| Tare weight master carton | 0.509 kg |
| Producer | Goobay |
| Palette Qty | 228 dalių |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.