Goobay | CAT 6 patch cable, U/UTP | Grey RJ45 male (8P8C) | RJ45 male (8P8C)
Savybės
- Gaminio spalva: Grey
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: CAT 6 patch cable, U/UTP
- Producer: Goobay
Goobay | CAT 6 patch cable, U/UTP | Grey RJ45 male (8P8C) | RJ45 male (8P8C)
| Gamintojo kodas | 68454 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Goobay |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gross weight | 0.022 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Gaminio spalva | Grey |
| 2 jungtis | RJ45 male (8P8C) |
| 1 jungtis | RJ45 male (8P8C) |
| Pakuotės tipas | Bulk |
| Kitos savybės | • unshielded LAN/network cable to connect network components with 2 x RJ45 connectors • with 3µ gold plated PINs • with length indication on the slimline strain relief • with latch protection • pair-sequence acc. to EIA/TIA 568B • suitable for Gigabit (10/100/1000 Mbit) network |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CAT 6 patch cable, U/UTP |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Tipas | Cat 6, U/UTP |
| PET | 2.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Goobay |
| Palette Qty | 6000 dalių |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.