Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G | AMD | 16 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0
Technical details
- Producer: Gigabyte
448,36 €
Turime
Gigabyte Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G | AMD | 16 GB | Radeon RX 9060 XT | GDDR6 | HDMI ports quantity 1 | PCI-E 5.0
| Gamintojo kodas | GV-R9060XTGAMING OC-16GD |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gigabyte |
| Gross depth (mm) | 281.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross weight | 0.61 kg |
| Gross width (mm) | 118.00 mm |
| Net weight | 0.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 38.40 g |
| Plastic (No PET) | 9.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Gigabyte |
| Palette Qty | 651 dalių |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Sąsajos tipas | PCI-E 5.0 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16G |
| "DisplayPort" prievadų skaičius | 2 |
| Grafikos procesoriaus šeima | AMD |
| Grafikos procesorius | Radeon RX 9060 XT |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 16 GB |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.