GIGABYTE GV-N5090AORUSM ICE-32GD 1.0 | Gigabyte
Technical details
- Producer: Gigabyte
GIGABYTE GV-N5090AORUSM ICE-32GD 1.0 | Gigabyte
| Gamintojo kodas | GV-N5090AORUSM ICE-32GD |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gigabyte |
| Gross depth (mm) | 295.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 2.48 kg |
| Gross width (mm) | 210.50 mm |
| Net weight | 1.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.87 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Gigabyte |
| Palette Qty | 278 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.