Gigabyte | GP-P450B | 450 W
Energijos valdymas
- Vardinė galia: 450 W
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: GP-P450B
Technical details
- Producer: Gigabyte
Gigabyte | GP-P450B | 450 W
| Gamintojo kodas | GP-P450B |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gigabyte |
| Gross depth (mm) | 255 mm |
| Gross height (mm) | 207 mm |
| Gross weight | 1.992 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Net weight | 1.592 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.0063342 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Vardinė galia | 450 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GP-P450B |
| Sertifikatas | 80 PLUS Bronze certified |
| Palette Qty | 273 dalių |
| Warranty | 36 mėn. |
| Producer | Gigabyte |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.