Gigabyte B860M DS3H | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces M.2, SATA | Number of SATA connectors 4
Technical details
- Producer: Gigabyte
150,64 €
Turime
Gigabyte B860M DS3H | Processor family Intel | Processor socket LGA1851 | DDR5 | Supported hard disk drive interfaces M.2, SATA | Number of SATA connectors 4
| Gamintojo kodas | B860M DS3H |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gigabyte |
| Gross depth (mm) | 244.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 1.30 kg |
| Gross width (mm) | 244.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Gigabyte |
| Palette Qty | 207 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | B860M DS3H |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | M.2, SATA |
| Procesorius | Intel |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 |
| Procesoriaus lizdas | LGA1851 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.