Lenovo Accessories Legion 400W AC adapter (Slim Tip)-EU | Lenovo
Technical details
- Producer: Lenovo
Lenovo Accessories Legion 400W AC adapter (Slim Tip)-EU | Lenovo
| Gamintojo kodas | GX21T68202 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Net weight | 1.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 488.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Lenovo |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.