Gembird | Wall mount | WM-42T-02 | Tilt | 23-42 ” | Black
Dizainas
- Gaminio spalva: Black
Technical details
- Funkcijos: Tilt
- Tvirtinimo tipas: Wall mount
- Gaminio pavadinimas: WM-42T-02
- Producer: Gembird
- Screen size compatibility: 23-42 col.
Gembird | Wall mount | WM-42T-02 | Tilt | 23-42 ” | Black
| Gamintojo kodas | WM-42T-02 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gembird |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 55.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Net weight | 1.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 667 dalių |
| VESA tvirtinimo sistemos | 50×50, 75×75, 100×100, 200×100, 200×200 mm |
| Įrengiamo paviršiaus suderinamumas (maks.) | 200×200 mm |
| Įrengiamos sąsajos suderinamumas (min.) | 50×50 mm |
| Gaminio spalva | Black |
| Funkcijos | Tilt |
| Tvirtinimo tipas | Wall mount |
| Gaminio pavadinimas | WM-42T-02 |
| Maksimalus ekrano dydžio suderinamumas | 42 col. |
| Producer | Gembird |
| Screen size compatibility | 23-42 col. |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.