Gembird Universal travel power adapter | TPA-1A2C20-01-W | 20 W | Travel Adapter
Technical details
- Producer: Gembird
19,54 €
Turime
Gembird Universal travel power adapter | TPA-1A2C20-01-W | 20 W | Travel Adapter
| Gamintojo kodas | TPA-1A2C20-01-W |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gembird |
| Gross depth (mm) | 55 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Volume (m3) | 0.00028875 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Gembird |
| Palette Qty | 2992 dalių |
| Tipas | Travel Adapter |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TPA-1A2C20-01-W |
| Gamintojo prekės serija | Universal travel power adapter |
| Išvesties galia | 20 W |
| Warranty | 12 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.