Gembird Smart Tag | TA-TAG-01-BK | Black
Technical details
- Producer: Gembird
Gembird Smart Tag | TA-TAG-01-BK | Black
| Gamintojo kodas | TA-TAG-01-BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gembird |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Gross width (mm) | 111.00 mm |
| Net weight | 0.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Gembird |
| Palette Qty | 4448 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TA-TAG-01-BK |
| Gamintojo prekės serija | Smart Tag |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.