Gembird | PC-186-C19
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: PC-186-C19
- Producer: Gembird
Gembird | PC-186-C19
| Gamintojo kodas | PC-186-C19 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gembird |
| Gross weight | 0.3 kg |
| Net weight | 0.2 kg |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| TI weight (kg) | 0.11 kg |
| Volume (m3) | 0.0006 m³ |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PC-186-C19 |
| Kitos savybės | German Schuko input and C19 output. Molded plugs with integrated strain relief. EU input plug: Shuko type with ground contact hole and 4.9 mm pins. Wires: profile area 1.5 sq.mm, 16 A rating. |
| Tipas | Power cable |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Producer | Gembird |
| Palette Qty | 2880 dalių |
| Warranty | 12 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.