Gembird | Patch cord | FTP Cat6 | Black
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: FTP Cat6
- Gamintojo prekės serija: Patch cord
- Producer: Gembird
Savybės
- Gaminio spalva: Black
Gembird | Patch cord | FTP Cat6 | Black
| Gamintojo kodas | PP6-2M/BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gembird |
| Gross depth (mm) | 125 mm |
| Gross height (mm) | 10 mm |
| Gross weight | 0.057 kg |
| Gross width (mm) | 118 mm |
| Net weight | 0.047 kg |
| Packing quantity | 120 dalių |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0001475 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Kitos savybės | Stranded foil shielded patch cord with moulded strain relief 50u" 8P8C plugs, 2m; Snagless boots |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FTP Cat6 |
| Gamintojo prekės serija | Patch cord |
| Gross depth master carton | 410 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Gross height master carton | 302 mm |
| Net weight master carton | 6.84 kg |
| Tare weight master carton | 0.365 kg |
| Palette Qty | 5640 dalių |
| Gaminio spalva | Black |
| Producer | Gembird |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.