Gembird | MUSWB-6B-01 | Optical Mouse | Bluetooth v.3.0 | Black
Dizainas
- Gaminio spalva: Black
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: MUSWB-6B-01
- Jungties tipas: Bluetooth v.3.0
Technical details
- Įtaiso tipas: Optical Mouse
5,65 €
Išankstinis užsakymas
Gembird | MUSWB-6B-01 | Optical Mouse | Bluetooth v.3.0 | Black
| Gamintojo kodas | MUSWB-6B-01 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gembird |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 35 mm |
| Gross weight | 0.8 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Net weight | 0.364 kg |
| Packing quantity | 40 dalių |
| Paper/Pasteboard | 415 g |
| Plastic (No PET) | 21 g |
| Tare weight (kg) | 0.436 kg |
| Volume (m3) | 0.00084175 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MUSWB-6B-01 |
| Jungties tipas | Bluetooth v.3.0 |
| Įtaiso tipas | Optical Mouse |
| Belaidis ryšys | Yes |
| Judėjimo raiška | 800/1200/1600 tašk./col. |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Palaikomų akumuliatorių skaičius | 2 x AAA |
| Elementai pridėti | No |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross width master carton | 400 mm |
| Gross height master carton | 295 mm |
| Net weight master carton | 32 kg |
| Tare weight master carton | 0.531 kg |
| Palette Qty | 1200 dalių |
| Producer | Gembird |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.