Gembird Mouse Pad, Black | Gembird
| Gamintojo kodas | MP-S-BK |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gembird |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 3 mm |
| Gross weight | 0.059 kg |
| Gross width (mm) | 176 mm |
| Net weight | 0.054 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00011616 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7438 dalių |
| Producer | Gembird |
| Warranty | 12 mėn. |

















Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.