Gembird monitoriaus kabelis HDMI/DVI-DM (18+1) 1.8m | Cablexpert | HDMI to DVI-D | 1.8 m
Savybės
- Kabelio ilgis: 1.8 m
Technical details
- Tipas: HDMI to DVI-D
- Producer: Cablexpert
2,20 €
Išankstinis užsakymas
Gembird monitoriaus kabelis HDMI/DVI-DM (18+1) 1.8m | Cablexpert | HDMI to DVI-D | 1.8 m
| Gamintojo kodas | CC-HDMI-DVI-6 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Cablexpert |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross height (mm) | 9 mm |
| Gross weight | 0.114 kg |
| Gross width (mm) | 90 mm |
| Net weight | 0.104 kg |
| Packing quantity | 500 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0000972 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Kabelio ilgis | 1.8 m |
| Tipas | HDMI to DVI-D |
| Kitos savybės | HDMI to DVI male-male cable with gold-plated connectors, 1.8m, bulk package |
| Gross depth master carton | 430 mm |
| Gross width master carton | 400 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Net weight master carton | 57 kg |
| Tare weight master carton | 0.533 kg |
| Palette Qty | 8500 dalių |
| Producer | Cablexpert |
| Warranty | 24 mėn. |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.