Gembird | Adapter cable, single port | HDMI | VGA
Technical details
- Gamintojo prekės serija: Adapter cable, single port
- Producer: Gembird
Savybės
- 2 jungtis: VGA
- 1 jungtis: HDMI
Gembird | Adapter cable, single port | HDMI | VGA
| Gamintojo kodas | A-HDMI-VGA-04 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Gembird |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gross weight | 0.052 kg |
| Net weight | 0.042 kg |
| Spalva | Black |
| Gamintojo prekės serija | Adapter cable, single port |
| 2 jungtis | VGA |
| 1 jungtis | HDMI |
| Packing quantity | 12 dalių |
| Volume (m3) | 0.0003672 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Gross depth (mm) | 204 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 18 mm |
| Tipas | HDMI to VGA |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 205 mm |
| Gross width master carton | 205 mm |
| Gross height master carton | 105 mm |
| Net weight master carton | 0.624 kg |
| Tare weight master carton | 0.044 kg |
| Palette Qty | 4692 dalių |
| Producer | Gembird |

Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.