G.Skill Ripjaws F5-5600S4040A16GX2-RS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR5 5600 MHz | G.Skill
Technical details
- Producer: G.Skill
436,62 €
Turime
G.Skill Ripjaws F5-5600S4040A16GX2-RS memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR5 5600 MHz | G.Skill
| Gamintojo kodas | F5-5600S4040A16GX2-RS |
|---|---|
| Prekės ženklas | G.Skill |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | G.Skill |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Palette Qty | 2571 dalių |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.