Fujifilm X-E4 XF27 Kit Mirrorless Digital Camera, Black | Fujifilm
Technical details
- Producer: Fujifilm

1039,15 €
Išankstinis užsakymas
Fujifilm X-E4 XF27 Kit Mirrorless Digital Camera, Black | Fujifilm
| Gamintojo kodas | X-E4 XF27 Kit Black |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fujifilm |
| Gross depth (mm) | 141.00 mm |
| Gross height (mm) | 53.00 mm |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Gross width (mm) | 93.00 mm |
| Net weight | 0.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Fujifilm |
| Warranty | 24 mėn. |
Išankstinis užsakymas
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.