FSP | FSP HEXA 85+ PRO | 650 W
Energijos valdymas
- Vardinė galia: 650 W
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: FSP HEXA 85+ PRO
Technical details
- Producer: FSP
FSP | FSP HEXA 85+ PRO | 650 W
| Gamintojo kodas | HEXA 85+ PRO 650 |
|---|---|
| Prekės ženklas | FSP |
| Gross depth (mm) | 255 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross weight | 2 kg |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Net weight | 1.82 kg |
| Packing quantity | 10 dalių |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.004845 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Vardinė galia | 650 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FSP HEXA 85+ PRO |
| Sertifikatas | 80 Plus Bronze Certification |
| Gross depth master carton | 550 mm |
| Gross width master carton | 535 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Net weight master carton | 20 kg |
| Tare weight master carton | 1.176 kg |
| Palette Qty | 250 dalių |
| Producer | FSP |
| Warranty | 36 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.