FSP CHAMP 3K RACK – IEC | 3000 VA | 2700 W
Technical details
- Producer: FSP
FSP CHAMP 3K RACK – IEC | 3000 VA | 2700 W
| Gamintojo kodas | CHAMP 3K RACK – IEC |
|---|---|
| Prekės ženklas | FSP |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 315.00 mm |
| Gross weight | 13.00 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 12.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | FSP |
| Palette Qty | 69 dalių |
| UPS topologija | On line |
| Talpumas | 3000 VA, 2700 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CHAMP 3K RACK – IEC |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.