Fractal Design | USB-C 10Gpbs Cable – Model D
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: USB-C 10Gpbs Cable – Model D
- Producer: Fractal Design
Fractal Design | USB-C 10Gpbs Cable – Model D
| Gamintojo kodas | FD-A-USBC-001 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fractal Design |
| Gross depth (mm) | 183 mm |
| Gross height (mm) | 33 mm |
| Gross weight | 0.163 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Net weight | 0.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Volume (m3) | 0.000271755 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Kitos savybės | Cable length, without connectors: 670 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | USB-C 10Gpbs Cable – Model D |
| Svoris | 50 g |
| Palette Qty | 1293 dalių |
| Producer | Fractal Design |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.