Fractal Design | PC Case | Terra | Graphite | Mini ITX
Dizainas
- Dydžio formatas: Mini ITX
- Gaminio spalva: Graphite
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Terra
- Gamintojo prekės serija: PC Case
Technical details
- Producer: Fractal Design

188,22 €
Turime
Fractal Design | PC Case | Terra | Graphite | Mini ITX
| Gamintojo kodas | FD-C-TER1N-01 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fractal Design |
| Gross depth (mm) | 343.00 mm |
| Gross height (mm) | 218.00 mm |
| Gross weight | 4.00 kg |
| Gross width (mm) | 153.00 mm |
| Net weight | 3.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 720.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 76 dalių |
| Dydžio formatas | Mini ITX |
| Gaminio spalva | Graphite |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Terra |
| Gamintojo prekės serija | PC Case |
| Gross depth master carton | 394 mm |
| Gross width master carton | 215 mm |
| Gross height master carton | 292 mm |
| Producer | Fractal Design |
Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.