Fractal Design Meshify 3 XL | White RGB TG Clear Tint | Mid-Tower | Power supply included No | ATX
Technical details
- Producer: Fractal Design
181,73 €
Turime
Fractal Design Meshify 3 XL | White RGB TG Clear Tint | Mid-Tower | Power supply included No | ATX
| Gamintojo kodas | FD-C-MES3X-06 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fractal Design |
| Gross depth (mm) | 634.00 mm |
| Gross height (mm) | 324.00 mm |
| Gross weight | 13.20 kg |
| Gross width (mm) | 542.00 mm |
| Net weight | 12.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.11 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Fractal Design |
| Dydžio formatas | Mid-Tower |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Išplėtimo lizdai | 7 |
| Gaminio spalva | White RGB TG Clear Tint |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Meshify 3 XL |
| Disko skyriai | 1×2.5”; 2/4×3.5/2.5” |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.