Fractal Design | Meshify 2 | Black Solid | ATX
Kitos funkcijos
- Maitinimo tipas: ATX
Specifikacijos
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: Meshify 2
Dizainas
- Gaminio spalva: Black Solid
Technical details
- Producer: Fractal Design
Fractal Design | Meshify 2 | Black Solid | ATX
| Gamintojo kodas | FD-C-MES2A-01 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fractal Design |
| Gross depth (mm) | 542 mm |
| Gross height (mm) | 634 mm |
| Gross weight | 13 kg |
| Gross width (mm) | 324 mm |
| Net weight | 10.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 2300 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.6 kg |
| Volume (m3) | 0.111335472 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Maitinimo tipas | ATX |
| Išplėtimo lizdai | 7+2 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Meshify 2 |
| Disko skyriai | 6×3.5"/2.5"; 2×2.5" |
| Gaminio spalva | Black Solid |
| Tare other | 12 g |
| PET | 13 g |
| Suderinamumas | E-ATX (max 285 mm)/ ATX / mATX / Mini-ITX |
| Apsaugos nuo dulkių filtras | Top, front and bottom |
| Dėžės turinys | Meshify 2 Case, User manual, Large accessory box – HDD trays. Small accessory box |
| Matmenys (P x G x A) | 542 x 240 x 474 mm |
| Įmontuotas ventiliatorius gale | 1×120/140 |
| Kabelio valdymas | Yes |
| Įmontuoti priekiniai ventiliatoriai | 3×120/140 |
| Sąsaja | 1x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.0, Audio I/O, Power button, Reset button |
| Palaikomi priekinių radiatorių dydžiai | Up to 360/280 mm |
| HDD/SSD kombinuotoji jungtis | Yes |
| Apatiniai ventiliatoriai įmontuoti | 2×120/140 |
| Viršutiniai ventiliatoriai įmontuoti | 3×120/140 |
| Palaikomi viršutinių radiatorių dydžiai | Up to 360/420 mm |
| Kitos savybės | Filtered airflow with a bold, stealth-inspired aesthetic; Spacious adaptable interior for motherboards up to (and including) 285 mm E-ATX; Support for radiators up to 360 mm (front), 420 mm (top) and 280 mm (base) |
| Palette Qty | 10 dalių |
| Producer | Fractal Design |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.