Fractal Design Computer Case | Mood | Black | mITX | Power supply included No
Technical details
- Producer: Fractal Design
Fractal Design Computer Case | Mood | Black | mITX | Power supply included No
| Gamintojo kodas | FD-C-MOD1N-02 |
|---|---|
| Prekės ženklas | Fractal Design |
| Gross depth (mm) | 303.00 mm |
| Gross height (mm) | 580.00 mm |
| Gross weight | 5.90 kg |
| Gross width (mm) | 287.00 mm |
| Net weight | 4.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes, CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Fractal Design |
| Dydžio formatas | mITX |
| Išplėtimo lizdai | 2 |
| Gaminio spalva | Black |
| Maitinimas adapteris pridėtas | No |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Mood |
| Gamintojo prekės serija | Computer Case |
| Disko skyriai | 2×2.5”; 1×3.5” |
| Palette Qty | 17 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.