Flashforge PLA-PLUS Filament | 1.75 mm diameter, 1kg/spool | Silver
Savybės
- Spausdinimo spalvos: Silver
- Tipas: 1.75 mm diameter, 1kg/spool
Technical details
- Gamintojo prekės modelio pavadinimas: PLA-PLUS Filament
Flashforge PLA-PLUS Filament | 1.75 mm diameter, 1kg/spool | Silver
| Gamintojo kodas | 3DP-PLA1.75-01-S |
|---|---|
| Prekės ženklas | Flashforge |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| Gross weight | 1.324 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Net weight | 1.274 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.003444 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Spausdinimo spalvos | Silver |
| Tipas | 1.75 mm diameter, 1kg/spool |
| Suderinami produktai | For 3D printers |
| Warranty | 12 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PLA-PLUS Filament |
| Kiekis | 1 |
| Palette Qty | 502 dalių |
| Producer | Flashforge |

Turime
Atsiliepimai
Atsiliepimų dar nėra.